Faith Richter

Ouch!!

19. března 2011 v 10:08 | Faith Richter
Ouch!! Nechci, aby tento blog byl zrušen.. LaFee na to je moc skvělá.. Teda, byla, dokud ještě zpívala, a tvořila a to všechno.. Proto tento článek.. Asi to tady nezanevřu a občas přidám nějaký ten článeček.. Třeba galerie, překlady rozhovorů a tak dále.. A budu doufat, že se LaF vrátí na scénu.. Budu, doufat :))

KONEC

13. září 2009 v 7:59 | Faith
Je mi to líno, ale ano. Opravdu je konec.. Po čtyřech a půl roku se s váma tento blog loučí.. Nebudu jej rušit... Ale nebudu ho aktualizovat.. Proč?? Nikdo zde nechodí.. Jsem na to sama a nestíhám.. A je mnohem více důvodů.. Myslím si, že blog si zaslouží, aby jej někdo převzal, a tudíž KDO BY CHTĚL TENTO BLOG PIŠTE NA ICQ: 334488200..

Faith

Je to nemožné, ale už zase se vracím a zase vyhlašuji konkurz

27. srpna 2009 v 13:23 | Faith
Už je to tady znova. Prázdniny končí a mně je líto nechat tento blog kráčet cestou do neznáma, proto ho stavím na (už kolikáté?) nohy. Udělala jsem nový design a dělám nový konkurz. Doufám, že se někdo zapíše. Protože blog existuje už 4 roky, prakticky od začítku LaFeeiné kariéry a já ho rušit nechci, neboť jsem ho ani nezakládala.

Takže, kdo se chcete přihlásit do konkurzu, prostě se mi nějak ozvěte a já vám dám heslo. Jak prosté, ale nic lepšího mne nenapadá. Tak snad se někdo zapíše.

Faith nepřidávala, byla pryč a dlouho taky přidávat nebude, bude pryč

22. července 2009 v 8:22 | Faith
Titulek vypovídá za vše. Celé prázdniny někde lítám, a na blog nemám čas. Navíc o LaFee teď toho moc není, tak co přidávat. No, do česka nepřijede, asi jsme pro ni moc blbí a díky naší vládě je u nás moc draho a ona si to asi nemůže dovolit :-D A to je asi vše. Naschledanou, možná něco ještě přidám, ale nevim, nevim.

Wall + oznamko

16. července 2009 v 20:49 | Lulush
Tak, keďže tu je v poslednej dobe (skoro) samá grafika, :D neviem ani, čo by som sem mala pridať.. Videí je tu už milión, fotiek tiež, rozhovory.. a nechcem kopírovať z iných blogov, čo je tam preložené z nemčiny, z nejakého nemeckého časopisu.
Takže ešte jeden wall - jeden z posledných, na cca 2 týždne. V pondelok totiž ideme do Grécka a tam internet alebo photoshop mať nebudem xD.
Takže vás na 10 dní opúšťam, držte mi palce, lebo sa trochu (dosť) bojím letieť xD.
Tak a teraz wallper, ktorý je aj na mojom blogu.

Lulush dočasne nedostupná

1. června 2009 v 20:51 | Lulush
Tááže ľudia, na tento týžden tu toho odo mňa moc nečakajte, nemám moc čas, mala by som sa učiť.. etc. Možno sa občas stavím ale veľké nádeje nedávam :D:D. Ok, tak sa vidíme asi cez víkend , hoj :D.
PS: Happy MDD! :D

Lulush hat Geburstag :-)

27. května 2009 v 18:23 | Faith
Noo, takže :-D Lulush má dneska narozeniny :-D Slaví 14 :-D No a já se nezmohla na nic jinýho než na nějaký "diplom"? No dalo by se tomu asi tak říkat. Takže Hodně štěstí, zdraví, lásky, dobré známky (:-D) a tak dále...

KONKURZ 2

22. května 2009 v 18:52 | Faith
Takže, už zase vyhlašuju konkurz. Jsem tady já a z části Lullush, ale pořád blog nějak zaostává. Nevím proč a přitom kdysi byl v tak dobré kondici (To ještě když tu vládla poze Hanielita a já občas pomohla)

Takže kdo byste chtěl pracovat na blogu o LaFee tak piště do komentářů, nebo na ICQ (396539328) nebo na e-mail: faith.r@seznam.cz

Takže doufám, že se někdo přihlásí

Ring Frei - recenze

19. května 2009 v 17:50 | Faith
Tohle je velmi hnusná recenze. Párkrát jsem ji viděla, a teď jsem ji viděla ještě na lovely-lafee a dávám ji sem, jako příklad toho, co by se psát teda nemělo.


Do hudebního businessu vpadla další tvář s razítkem Made in Germany na zadní části bookletu. Není to tam, nehledejte. Je jí patnáct let, slyší na jméno LaFee a je jenom jednou jedinou věcí: přirozenou reakcí na úspěch Tokio Hotel, chlapečků, co pobláznili celý Německo a bejvalej Východní blok. Jednou na ně bude hudební historie vzpomínat jako na The Strokes. Akorát že neodstartovali retro vlnu dobrý hudby, ale zvedli stavidla pro obskurní dětský projekty, z nichž mají největší radost marketingový oddělení vydavatelskejch firem a několik tisícovek dětí. Násobeno x desítkama, kde x je reálné číslo. Možná jsou z toho ještě trochu auf starší pánové ve starejch mercedesech s tmavejma sklama, ale o tom jindy, protože to sem nepatří. LaFee se rozhodla jít ve stopách Avril Lavigne, kdy za slečnou stojej kluci. To proto, aby ty tvrdý kytary byly co nejvíc uvěřitelný, aby tam byla ta trocha sexuálního napětí, kdy LaFee v "bekstejdži" hraje na saxofón (i bedňákům? Pánům z mercedesů?), znáte to. Kalkul. Je tu ale jedna docela podstatná věc, kterou si v týhle spojitosti jako recenzent nemůžu & nesmím odpustit. Bill od "Tokijáčků" je mnohem hezčí holka než LaFee. Tomu bych tu hru na saxík baštil mnohem víc. Stejně tak kdyby zpíval o něčích kozách, protože přece jenom je to kluk. Sakra, to je ale protimluv ve třech po sobě jdoucích větách. Nevadí. LaFee střídá sexuálně zabarvený motivy s nasraností, smutkem, bezvýchodností. "Skladba 'Virus' vypráví o kamarádce, která ti přebrala kluka. Stalo se ti to někdy?" - "Ne, ale mejm kamarádkám jo. Je to hrozná situace, kdy nevíš, co si počít. Proto jsem o tom chtěla napsat písničku." Ona to holka určitě myslí dobře, v zimě by měla jet svoje první turné, ale to už si nejsem jistej, protože ta rešerše byla fakt v rychlosti. Třeba přijede i do Prahy, na další díl německý dekadentní party. "LaFee" ani LaFee mě nebaví, přestože bych asi měl bejt částečná cílovka, protože mám penis. Nemůžu říct, že to zní špatně, že by tam někde něco selhávalo hudebně, že by to holka neuzpívala, ale je to prostě prázdná nahrávka. Vypočítavost & snaha vymlátit ze čtenářů obskurních pop plátků další koruny a eura. Tohle už není ani legrace, jak tomu bylo u Tokio Hotel. Tohle už je sviňárna největšího kalibru. Vykašlete se na LaFee a radši kupte dětem nějakou počítačovou hru, knížku nebo nějakou stolní hru. Teď jsou populární a v katalozích najdete několik výbornejch kousků. Nenechte se chytit! A to hodnocení? Deska se posuzuje jako celek, se vším.

Eisblume

7. dubna 2009 v 18:45 | Faith.Vampir-Fee

Určitě všichni znáte zmiňovanou zpěvačku Eisblume. Fanoušci od LaFee ji urážejí jako "levnou kopii".
Já si ale myslím, že je docela dobrá. Stáhla jsem si její CD (pokud jej chcete piště na ICQ: 396539328, klidně pošlu) a hodně se mi zalíbili její písničky, skoro vůbec mi LaFee nepřipomíná.
No a cíl tohoto článku? Ikonka kterou vidíte nahoře je k blogu věnovanému Eisblume, tak bych byla ráda, kdybyjste se na něj podívali.
Vaše Faith.Vampir-Fee

+GRAFIKA+ novinky

24. března 2009 v 16:49 | Faith
Tákže, Udělala jsem dva avatary a tři wallpapery.

Avatary:

Wallpapery:

Rekonstrukce?

21. března 2009 v 10:47 | Faith.Vampir-Fee
Teď zde bude probíhat taková "menší rekonstrukce". Menší protože všechno co přidám neuveřejním hned, ale dám to tak, aby se to všechno ve stejnou dobu uveřejnilo. Je to protože, pak by nebyl vidět tento článek.

Tento blog jsem totiž docela dost flákala. Byl bordel i v rubrikách, to už jsem "uklidila" a v obrázcích, to jsem taky "uklidila". Ještě tady ale chybí spousta článků. Vlastně pořád dodělávám tu galerii, a chtěla bych konečně udělat tu Diskografii. Tak mi prosím držte palušky ať se mi to povede.

A hrozně mne mrzí ta malá návštěvnost. Nechtěli by ste sem začít chodit víc? Potěšilo by mně to :D

Nový spolumajiteľ

18. března 2009 v 18:38 | Lulush

Ahoj, tak, nebudem to veľmi naťahovať, som proste nový spolumajiteľ superlafee a zároveň aj SB tohto blogu - Lulush. Nič nové sem nepribudne až na to, že tu ASI bude o niečo viac grafiky, článkov, fotiek, informácií.........

Spolumajitel?

18. března 2009 v 12:00 | Faith
Chcete někdo být spolumajitelkou mojeho blogu? Teda on je od Hanielity Vampir-Fee, ale ta ho předala mně. Teda, stala jsem se spolumajitelkou a Hanka pak skončila. No, a mně tu ted prostě něko chybí. Vím, že tento blog není nijak známý a skoro nikdo na něho nechodí, ale ta stovka za týden tu zajde a kdyby tu byl ještě někdo, tak se to určitě zlepší. Tak co myslíte? Chtěli byjste někdo být spolumajitelem nebo spolumajitelkou? Byla bych moc ráda, kdyžtak pište do komentářů jméno, věk, icko, skype nebo e-mail, a to je asi tak všechno. Tak, byla bych ráda, kdybyjste se někdo přece jen přihlásili.

Gallery

8. února 2009 v 16:36 | Faith
Hodně blogů má vlastní galeri udělané tak dobře, že je mi až hanba ukazovat svůj blog veřejnosti. Rozhodla jsem se tedy, že zde bude taky taková menší galerie. Takže se nebojte přibývajících článků. Mám stejně v plánu je dát uveřejnit až na někdy později najendou, ale i tak. Takže Galerie je v rekonstrukci :-) Co vy na to?

Tak já taky něco povím

4. února 2009 v 14:32 | Faith
Tak já taky něco povím. Hani, je mi líto, že tady končíš. Nejprve jsem smýšlela, že bych taky skončila. V poslední době to vypadalo, že LaFee bude spíš pop, než ten rock, který začínala. Potom mne taky zamrzelo to, že ty jsi tento blog založila, a zbyla jsem já. Ale i když jsi ho založila ty, tak je dobré, aby někdo šel dál. Poslechla jsem si LaFeeino nové album, a zjistila, že tam jsou písně, které na mne velmi zapůsobily a proto zde neskončím. Taky je pravdou, že už tu jsem přs rok, a to já nikdy tak moc nevydržím. Takže co k tomu, já tady prostě zůstávám. (A taky jsem v poslední době trochu zrekonstruovala blog, a bylo to dost práce, proto ho ani skončit nechci :-)

A kdo chcete poslat písničky z CDčka Ring Frei, tak mi pište na ICQ: 396539328 a já vám je pošlu. Později ho i někam uložím, ale není čas :-)

Zbytečný článek, ale musím ho zveřejnit

29. ledna 2009 v 22:50 | Hanielita Vampir-Fee
Poprvé tady vystupuji pod jménem Hanielita a je to i naposledy.
Ano končím!! Články sem stejně dáva povíce Faith a já jsem jen zakladatel, který se jednoho dne zbláznil do hudby této zpěvačky a tu hudbu miluje stále, ale je načase si přiznat, že ty "star" který mě přivedli do úžasnýho světa se strašně změnili teď myslím hlavně TH, ale vlastně i LaFee zklamali mě neskutečným způsobem a to anglickými písněmi ano taková prkotina mě dokáže zklamat protože všem lhali hlavně TH prohlašovali jak milují Německo a stejně zklamali němčinu (radši mě neposlouchejte beru to jako národní zradu).
Dále jsem trochu i vyrostla a vážně už nejsem ta patnactiletá holka BOHUŽEL.
Nakonec bych chtěla podotknout, že k tomuhle mě nakopl až TENTO článek, který psalo moje zlato a já ji vlasně díky TH a LaFee znám a proto vždycky budu mít TH a LF ráda protože takovího uža človíčka bych nikdy nepotkla stejně jako Faith, které taky zabírá mnoho místečka v mém srdíčku.
Faith omlouvám se že končím, ale myslím, že je načase s tím seknout budu ráda když budeš pokračovat, ale jestlis tím sekneš budu taky ráda. Je to jen na tobě:-*

Jednou to muselo přijít mimochodem letos je tento blog třetím rokem:D

Ehm... no, snad pochopíte z článku...

18. ledna 2009 v 14:48 | Faith
Moc se onlouvám, že jsem strašně dlouho nic nepidala, tento blog jde od desíti k pěti... Je mi to líto. Ani já, ani Hanka jaksik nemáme čas, a když je čas, tak se nám ani jedné nechce. Ale dneska se pokusím to napravit. Dám tady vše co tu chybí, a konečně tady v blogu udělám pořádek.

Jo a ještě pořád platí ta nabídka s tím konkurzem, takže kdo budete chtít tady pomáhat, tak nám napište. Pomocníka berem hned :-D

No to je asi tak všechno, jdu přidávat...

Šťastný nový rok!

31. prosince 2008 v 23:09 | Faith
Všem příznivcům našeho blogu přeji vše nejlepší do novéo roku, ať se vám splní každé vaše přání a hlavně ať se opijete, protože jak na nový rok, tak po celý rok (Mě to nějak nevyjde, já už sem v lihu :-))

Hlásím se... po dlouhé době

28. prosince 2008 v 18:14 | Faith
Dlouho jsem zde nebyla a je mi to velmi líto. Důvod je ten, že mi na mém počítači nejde internet a když na internetu jsem tak prostě na blog nemám čas. No, ale teď jsem snad dohnala vše, co by tu mělo být a co se v poslední době stalo. Jinak LaFee měla narozeniny (dávno...) a jí ještě dodatečně přeji vše nejlepší, už je plnoletá holka naše a dostala jízdu s Ralfem Schumacherem
a je to i v galerii. No, co víc bych vám řekla, všechno máte v předchozích článcích, teď si ještě předpřipravím texty a rozcestník na nové CD a už vám jenom popřát veselé vánoční svátky a štastný neu rok
 
 

Reklama