Červenec 2009

Nový vzhled

22. července 2009 v 19:12 | Faith
LaFee má nový vzhled, podle Brava se podobá Pink. Mně se ten vzhled vůbec, ale vůbec nelíbí a doufám, že jí ty vlásky brzo dorostou, a ona je neostříhá znova!
Zároveň se taktéž omlouvám za zdroj překladu článku, protože není čas abych překládala sama.

Šílené: LaFee se mění na P!nk!
Podívejte! Rock-Girl LaFee má zřejmě nový idol: US-uličniči P!nk...Šmik, šmik - hříva je pryč! Exklusivně pro BRAVO LaFee prozradila, co stojí za velkou proměnnou...

Teď se hooodně hluboce nadechněte! Při tomto pohledu vám zůstane slina u pusy! Zpěvačka LaFee (18) nečekaně šokuje svým naprosto novým lookem! Její dlouhé, vlnité XXL vlasy jsou pryč, teď najednou nosí vlasy kraťounké. 50 centimetrů muselo kvůli vzdušnému sestřihu na ježka dolů: "Stále jsem chtěla mít krátké vlasy. Cítím se opravdu dobře", vypráví LaFee v exklusivním rozhovoru pro BRAVO. Ale tato změna nebyla úplně dobrovolná. "Měla jsem tento účes přes rok. Prodlužování moje vlasy úplně zničilo", prozrazuje LaFee. Ale nejen umělá hříva, také neustálí styling žehličkou na vlasy a kulmou vedl k totálnímu kolapsu vlasů. "Kromě toho musím přiznat, že jsem nebyla zrovna citlivá při česání. Z části jsem si vlasy vyčesala jako koně. To také nebylo zrovna správné", směje se LaFee. Změna stylu kvůli zničeným vlasům - byl to ten pravý důvod? Přece jenom víme: Mnoho holek mění svůj účes, když se v jejich milostném životě děje něco nového. LaFee se šklebí: "U mě je vše při starém. Jsem pořád ještě singl. Sice si se svým bývalým přítelem rozumím docela dobře, ale zamilovaná nejsem." Přesto je LaFee optimistická: "Někdy už musím najít toho pravého!" V lásce to prostě jde o něco pomaleji než u kadeřníka...

překlad Silot pro lafee-deutsch.blog.cz
KOPÍROVAT JEN SE ZDROJEM


Faith nepřidávala, byla pryč a dlouho taky přidávat nebude, bude pryč

22. července 2009 v 8:22 | Faith |  Faith Richter
Titulek vypovídá za vše. Celé prázdniny někde lítám, a na blog nemám čas. Navíc o LaFee teď toho moc není, tak co přidávat. No, do česka nepřijede, asi jsme pro ni moc blbí a díky naší vládě je u nás moc draho a ona si to asi nemůže dovolit :-D A to je asi vše. Naschledanou, možná něco ještě přidám, ale nevim, nevim.

Wall + oznamko

16. července 2009 v 20:49 | Lulush |  Faith Richter
Tak, keďže tu je v poslednej dobe (skoro) samá grafika, :D neviem ani, čo by som sem mala pridať.. Videí je tu už milión, fotiek tiež, rozhovory.. a nechcem kopírovať z iných blogov, čo je tam preložené z nemčiny, z nejakého nemeckého časopisu.
Takže ešte jeden wall - jeden z posledných, na cca 2 týždne. V pondelok totiž ideme do Grécka a tam internet alebo photoshop mať nebudem xD.
Takže vás na 10 dní opúšťam, držte mi palce, lebo sa trochu (dosť) bojím letieť xD.
Tak a teraz wallper, ktorý je aj na mojom blogu.

Wall

15. července 2009 v 17:17 | Lulush
Snáď sa aspoň vám páči, môj názor naňho je, že je divný :D.


Avatar

9. července 2009 v 22:12 | Lulush
S fotkou z koncertu Katy Perry :D.


Retouch

9. července 2009 v 22:09 | Lulush
Čo vravíte? :D:D

LaFee - StarCamp trailer

9. července 2009 v 22:08 | Lulush