Červen 2009

Wallpaper

24. června 2009 v 17:36 | Lulush
Mánia :D:D. S exkluzívnou fotkou..Ďalší wall

22. června 2009 v 21:14 | Lulush
Otravujem? :D:D:D Mno, nevadí, čo už. Od vtedy, čo sa už ako-tak vyznám v photoshope ma ovéééľa viaccc grafika baví :D::D. Tuu mi síce niečo nesedí, ale tak.. aspoň že je :D:D.
A navyše mi žiaľ nejde dať väčšiu veľkosť písma ako 72. Neviem ako vám :D:D. No o.k. už dosť rečí, KLIK! :D:D


Na plochu

19. června 2009 v 22:28 | Lulush
Tožto sa po dlhšej dobe ozývam a prinášam aj nové pozadie na plochu. Dúfam, že sa bude páčiť :).Interview z burgseekurier.de

7. června 2009 v 10:26 | Faith.Vampir-Fee
Jedna víla začarovala Vach-Werk.

18- tiletá dívka ze Stolbergu startovala v roce 2006. Její album "LaFee" jí přineslo jedenkrát platinu a třikrát zlato v Německu, v charts vylezla úplně nahoru. 2007 udělala s "Jetzt erst recht" další proraz, v roce 2008 se "Shut Up" a nyní v roce 2009 s "Ring Frei". Tour k tomuto CD, které vyšlo v lednu, zavedlo Christinu alias LaFee také do Vacha přesnějí do Vachwerk.


Mladá řeč:
Po jejím prvním kousku, bylo pro ní napsáno, že si sama způsobila aktuální terč s mimořádnými kousky. "Jak u hudby, tak také u textů" vypráví na krátké zastávce ještě před soundcheckem. Německé texty jako třeba "Ring Frei" nebo "Scheiß Liebe" k dřívějším časům "Beweg dein Arsch" tady naráží na kritiku. "A v realitě je to ještě horší" říká Christina a dodává sebevědomě "Zpívám o tom, jaký je život"

Čerstvé kouzlo
Jiné povolání než je zpěvačka, si nedokáže představit. "Už jako dítě jsem hodně zpívala a nechtěla jsem nic jiného dělat" zavzpomíná si a ještě se zasní "Mé největší vystoupení bylo The Dome. Když jsem byla ještě jako žákyně a teď se objevila v něčem tak velkolepém, přišla do té plné haly a tisíce lidí mi gratulovalo - to je jednoduše neskutečné"

Krásně zpěvačce se sílným hlasem jsou pro ni hodně důležotí fanoušci "Jsem ráda za to, že mám mé publikum, bez fanynek bych byla velké nic" ví Christina naprosto přesně, poté zmizela jako víla za zdi Vachwerku a šla se předvést mladistvým se svou dynamikou.

Přeložila Iwush pro www.lovely-lafee.blog.czINFO Blog a LaFee

7. června 2009 v 10:22 | Faith.Vampir-Fee
BLOG
Takže, vy kdo sem aspoň občas zajdete, jste si určitě všimli, že o článek níže je uvedeno jméno autora J@@@roušeQ. Ano, našla jsem dalšího spolučlena, ale zase to nebude nějak valné, nevadí mi to, vůbec, právě naopak jsem ráda, že lidí bude i víc. Lulush i J@@@roušeQ mají i své vlastní blogy. A k blogu ještě, že už je téměř celá hotová galerie, ale LaFee mně to kazí tím, že jsou pořád nové fota z konzertů a já vždycky musím zase něco přidat :-D Takže to je k blogu všechno a teď přejdu na LaFee.
LAFEE
• "Ein Letztes Mal" - na oficiálním fóru se spekuluje, zdali je to pravda. Jelikož se tato zpráva objevila i na wikipedii, nemůžeme tomu jen tak uvěřit, ale kdyby to tak bylo, tak je to jen skvělé!
• Na www.lafee.de dali wallpaper se znakem LF, pro fanoušky za to, že tak krásně pro LaFee hlasovali...
• Nedávno proběhl Comet 2009, no a LaFee byla nominována na dvě ocenění, ale bohužel ani jedno nevyhrála...


Lulush dočasne nedostupná

1. června 2009 v 20:51 | Lulush |  Faith Richter
Tááže ľudia, na tento týžden tu toho odo mňa moc nečakajte, nemám moc čas, mala by som sa učiť.. etc. Možno sa občas stavím ale veľké nádeje nedávam :D:D. Ok, tak sa vidíme asi cez víkend , hoj :D.
PS: Happy MDD! :D

O5 wall

1. června 2009 v 20:47 | Lulush