Duben 2009

Placky/Buttons

26. dubna 2009 v 13:04 | Faith
Původně jsem zde chtěla dát výběr skvělých věcí z lafee-shop.de (tady) pak jsem tam moc extra skvělých věcí nenašla a objevila tyto skvělé placky. Tyhle bych si asi chtěla koupit (asi řeknu tetě z Německa :-D) Nepochopila jsem přesný překlad, ale jedna placka stojí přibližně 50 Kč (1,35euro) což není ani tak drahé když se počítá že je to z oficiálního obchodu a ještě v Německu, tak ta cena je dost dobrá (u nás placky stojí kolem dvacky) No, a kdo byste chtěli, tak •tady• klikněte, potom si podle nápisů pod plackou a tím zeleným vyberte kterou chcete a klikněte na "jetzt kaufen" a pak už vás to navede.
Já osobně bych asi chtěla první tři a poslední dvě. Co vy nato?

Nakreslená LaFee (moje tvorba)

25. dubna 2009 v 22:14 | Faith
Tak jsem se rozhodla nakreslit vám LaFee. Jenom se nelekněte :-D Kreslila jsem to já, a to je co říct, takový antitalent na vše :-D A jsem velmi sobecká a ten obrázek se mně líbí. Líbí se i vám? Prosím pište do komentářů.

Poster Special

25. dubna 2009 v 12:55 | Faith
LaFee a Eisblume. Jednou se o těchto dívkách říká, že se nenávidí, a najednou jim výjde plagátkový speciál?? Neleze mi to do hlavy, ale budiž. Já mám obě zpěvačky mooc ráda a byla bych ráda, kdyby vyšel i v Česku. No, víc už ale na scanu první strany, tady:

free image host

Omlouvám se za nic moc kvalitu, ale co se dá dělat. Hlavně že je ne?

Bravo: LaFee vs. Eisblume

19. dubna 2009 v 13:50 | Faith

Jedna je německá rocková princezna - druhá se jí chce stát! LaFee má silnou konkurenci v podobě Eisblume. Teď nastane doba ledová!
free image host
Zrcadlo, zrcadlo na zdi, kdo je největší rockerka v celé zemi? Do teď to byla zcela jistě Christina Klein (18) - více známá pod svým uměleckým jménem LaFee. Její pyšná bilance: dvě alba číslo jedna, mnoho hitů (např.: "Heul doch", "Virus" a "Ring frei"), tři Echa, jeden zlatý BRAVO Otta, úspěšné turné skrz celou Evropu. Ale před pár týdny se náhle objevila další kandidátka na rockový trůn: Eisblume - občanským jménem Ria Schenk (22). Její píseň "Eisblumen" se dostala až na třetí místo hitparády. Zvláštní: Obě si museli dobře rozumět, protože mají až moc podezřele společného: Stejně jako LaFee je Ria (zkrácenina pro Sotiria) napůl Řekyně, nosí temné gothické oblečení, zpívá německy a dělá rockovou hudbu. A přesně tyto podobnosti jsou teď dlouho problémem: "Eisblume je levná kopie", uráží ji fanoušci LaFee na internetu. A berlíňanka říká ledově: "Každý rád porovnává. Kdo to chce dělat, bude to dělat. Je mi to jedno. Já se nesrovnávám." Eisblume dále: "Dělám hudbu co se líbí MĚ a oblékám se do čeho chci JÁ." Jasné oznámení také ná na otázku, jestli má ráda LaFee: Eisblume mlčí. Jak silná doba ledová zatím mezi oběmi je, se ukázalo na koncertu, na kterém obě vystupovaly. Ačkoliv jejich šatny byly vedle sebe, šly si LaFee a Eisblume z cesty a mluvily s někým jiným. LaFee: "Není pro mě konkurence - musí teprve dokázat to, co jsem dokázala já." řekla v BRAVO Interview jasně dívka číslo jedna. "Já jsem první - všechny další přišly až po mně." Tak přesné - nakonec osmnáctka je už přes tři roky v byznysu. "JÁ nikoho nekopírovala." napsala později "Prinzesschen" - zpěvačka. Je asi jasné, koho tady oslovuje...

ZDROJ: www.lafee-deutsch.blog.cz /nechtěla jsem kopírovat, ale co bych přeložila, by bylo podobné. V tom případě zde vkládám toto.

» LaFee: „Angst habe ich vor gar nichts” - Nemám strach z ničeho!

19. dubna 2009 v 13:24 | Faith.Vampir-Fee
In knapp drei Jahren veröffentlichte Sängerin LaFee vier Alben, heimste diverse Musikpreise ein und stürmte die Verkaufslisten. Anlässlich ihres Auftritts in Siegen sprach WR-Volontär Sebastian Korinth mit der 18-Jährigen über das Tour-Leben, Angst vor Erfolglosigkeit und die derben Texte.

Haben Sie einen Bezug zur Stadt Siegen?
LaFee: Nein. Ich war zwar schon Mal da, aber wenn ich auf Tour bin, sehe ich von den Städten nicht wirklich viel. Ich komme morgens an und bin tagsüber am Veranstaltungsort. Oft langweilt man sich. Nach dem Konzert geht es sofort weiter in die nächste Stadt.

Langeweile gehört also dazu. Macht das Tour-Leben trotzdem Spaß?
Auf jeden Fall. Ich habe ein unfassbar geiles Team um mich herum, mit dem ich verdammt viel Spaß haben kann. Meinen 17. Geburtstag habe ich zum Beispiel im Tourbus gefeiert - mit einer Packung Süßigkeiten. Das Tour-Leben bedeutet also nicht nur Arbeit.

Haben Sie denn überhaupt etwas Freizeit?
Kaum. Für andere Dinge bleibt nur wenig Zeit. Ich habe dieses Jahr knapp 20 Auftritte. Für einen jungen Menschen wie mich ist das schon viel, denn an jedem Konzert hängen ja auch eine Menge Vorbereitungen. Die freie Zeit, die mir bleibt, nutze ich, um meine Familie zu besuchen - und um viel zu schlafen.

Sie sind mit Ihren 18 Jahren enorm erfolgreich. Ist Ihnen das ab und zu unheimlich?
Manchmal schon, aber ich kenne es ja fast nicht anders. Eher bin ich dankbar dafür, was ich in meinem Alter alles schon erlebt habe. Zum Beispiel die "Echo"-Verleihung 2007 - das war schon ein Höhepunkt.

Haben Sie Angst, nicht mehr erfolgreich zu sein? Oder freuen Sie sich eher darauf, mehr Zeit für sich selbst zu haben?
Angst habe ich vor gar nichts. Selbst, wenn die Karriere als Sängerin mal vorbei sein sollte, werde ich schnell etwas anderes finden. Ich denke da in verschiedene Richtungen: Schauspielerin wäre eine Möglichkeit, Musical-Darstellerin eine andere.

Viele Ihrer Fans sind sehr jung. Finden Sie Ihre Texte für diese nicht ein bisschen zu hart?
Früher hatte ich da größere Bedenken. Okay, ich singe Sachen wie "verpiss' dich" oder "Arschloch", aber die Jugendlichen sprechen eine viel krassere Sprache. Dagegen singe ich Kindergarten-Texte.

Apropos Texte: Ihre aktuelle Single heißt "Scheiß Liebe". Was ist der Hintergrund?
Vor einem halben Jahr habe ich eine nicht so tolle Erfahrung in der Liebe gemacht. Liebe ist zwar prinzipiell schön, aber der Song soll ausdrücken, dass es auch anders sein kann.

Quelle: LaFee-Forum.com <3

Přeložila Faith.Vampir-Fee pro www.superlafee.blog.cz © klidně kopírujte, ale hlavně se zdrojem!

Za pouhé tři roky zpěvačka LaFee zveřejnila čtyři alba, získala několik hudebních cen doma v Německu a objevila se na seznamu nejprodávanějších alb. Při vystoupení v Siegenu fanoušek Sebastian Corinth prohlásil, že LaFee je 18-ti letá dívenka, která má za sebou životní turné, jde z ní strach a má drsné texty.

Máš nějaké oblíbené místo v Siegenu?
LaFee: Ne. I když jsem tam byla již jednou. Když jsem na turné, tak toho z měst moc nevidím. Někdy příjde ráno, a my se nudíme. Po konzertu ale chodíme do ulic.

Jedna věc na turné je ta, že není nuda. Je turné zábavnější pro život?
Absolutně. Mám neuvěřitelně skvělý tým kolem mě, všechno je mnohem zábavnější než co můžu v životě mít. Moje 17tiny, například jsem oslavila v prohlídce autobusu - s balením bonbónů.

Máte nějaké volno na turné?
Těžko. Pro jiné je to určitě spousta času. Udělala jsem v tomto roce jen 20 vystoupení. Pro mladého člověka jako já, je to už hodně, protože na každý konzert je hdoně přípravy. Ve volném čase ale chodím za svou rodinou, přáteli a také hodně spím.

Je ti 18 a jsi velice úspěšná. Není to trochu děsivé?
Někdy ano, ale já vím, že se to téměř neliší. Nebudeme se hádaz. Já jsem vděčná, že se to všechno stalo a je málo lidí, co v mém věku vyhráli tyto ceny. Například "echo"-Award 2007 - což byla velká cena.

Máš strach z toho, že už nebudeš tak uspěšná? Nebo se spíše těšíš na více volného času?
Strach mám, ale nedá se nic udělat.I když je kariéra zpěváka taková, tak já jsem schopna najít si i jinou práci.Když jsem byla malá, chtěla jsem být buď herečka nebo hudební umělkyně.

Tvé fanynky bývají většinou hodně mladé. Nejsou tvé texty příliš tvrdé pro ně?
Nejdříve jsem z toho měla taky strach. Vždycky když jsem zpívala třeba "pochcat" (verpiss) nebo "šmejde" (Arschlog). Potom jsem ale zjistila že jazyk teenagerů je také velmi křiklavý. A přece je jen dobře, že zpívám ve své mateřštině.

Tvůj singl: Tvůj aktuální sing se nazývá "zasraná láska" (Scheiß Liebe). Co stálo v pozadí napsat tuto píseň?
Minulý půlrok. Neměla jsem ještě velké zkušenosti z láskou. Mobilní telefon byl podle mě dobrý nápad. Je taky dobré vyjádřit se k tomu písní, že to může být i jinak!

Rock One magazine

13. dubna 2009 v 9:52 | Faith
free image hostfree image hostfree image host


free image host free image host free image host free image host free image host

Úžasný obrázok

11. dubna 2009 v 16:57 | Lulush
Fotka z lafee.de. Podľa mňa je to total super, ako to presne vystihli všetky tie tiene a podobne..
Je to malé, ale krásnePhotoshoot /The Dome 40/

10. dubna 2009 v 11:50 | Faith


Jen to jedno (Nur das Eine)

10. dubna 2009 v 11:00 | Faith
Říkáš, že jsem pěkná
Moje oči tě svádí
Aby to šlo dál, moje pochybnosti tě rozrušují
Děláš co můžeš, chceš mě přesvědčit
Že jsem ta jediná

Osamnělé slzy (Lonley Tears)

10. dubna 2009 v 11:00 | Faith
Sahá už po vrcholu
a nechce přestat
Ano,dokázala to
konečně to dokázala
Svět je její jeviště
Je t to co chtěla
Číslo jedna
Rock'n'rollové nebe
dvacet - čtyry/sedm
Nemá žádné otázky
Tak se bojí odpovědí..

Řekni mi proč (Tell me why)

10. dubna 2009 v 11:00 | Faith
Ležím vzhůru
moje myšlenky se točí jen okolo tebe
Tma noci,žádné hvězdy v dohledu
A ty sníš vedle mě
Bojím se zavřít oči,nechci ztratit kousek tvého momentu
Nechci ted' snít
Žádný sen nemůže být tak krásný jako ty
Pověz,co jsem udělala,že si zasloužím něco tak krásného?

Nechte mě volnou (Set me free)

10. dubna 2009 v 11:00 | Faith
Hrj mami, hej tati
Nebuďte naštvaní
Přišel čas, aby vaše dcera mohla odejít
Bylo to dobré zatímco to trvalo, ale teď jsem za tím
A nic to nezmění
Nevrátím se

Wer Bin Ich - Lyrics

10. dubna 2009 v 11:00 | Faith
Ich kann nicht schlafen
Mein Kopf ist so randvoll von dir
Kein Mond für uns
Schwarz ist die Nacht
Und du träumst neben mir

Děkuji (Danke)

10. dubna 2009 v 11:00 | Faith
Všechno co jsem byla a jsem
Ať už žena nebo malé dítě
Všechno co chci a dělám
Mám od vás podporu
Když jsem byla na dně
Věděla jsem, že jsete zde stále pro mě
Věříte mi, stojíte při mě
Ať už vyhraji nebo prohraji
Jste u mě

Co má ona? (Was hat sie?)

10. dubna 2009 v 11:00 | Faith
Směje se hlasitě
Má směšné zuby
Je silně stavená
A dívá se pěkně blbě
Je to parádnice
Nesnáším jí jako mor

Její sukně je krátká
Její chování je levné
Její podpadky vysoké
Je blbá ale ochotná
Nemá cenu
Tady jde o něco jiného
Svět nerozumí

Ruku v Ruce (Hand in Hand)

10. dubna 2009 v 11:00 | Faith
Kdo ten zákon připravil
Co dobré je nebo není?
Kdopak mi řekne
Co je pro mě správné?
Co mám dělat
Jestě protáčím
Mé srdce mi ukazuje cestu
A to chci jen zpět k tobě
Také když žádný tomu nerozumí.

Ledový anděl (Eiskalter Engel)

10. dubna 2009 v 11:00 | Faith
Hledáš na zádech svoje štěstí
V leže dostaneš všechno
Jasně ty jsi tak šíkovná
Máš své zabraně stále u sebe
Dvě kila silikonů
Ty potřbuješ za to

Milý Bože (Lieber Gott)

10. dubna 2009 v 11:00 | Faith
Někde ve vzdálených zemích
Má zapalovač v rukou
Oni s ním jdou
Do pekla vidí
Tisíce životů je spálených
Co se to děje s tímto světem
Kde každý den vládne jen nenávist
Každý miluje jen sám sebe
Všechno se točí kolem peněz
Řekni mi proč tu nejsi