Únor 2008

Comet 2008

23. února 2008 v 13:25 | Faith
23.května 2008 se bude pořádat galavečer "COMET 2008" v Oberhausenu.
Měla by tam být i LaFee jinak tady je více informací

Moje dva wally z echa

22. února 2008 v 16:18 | Faith
Není to nic moc, lae nejhorší to taky není...:D
dolů na celý článek ↓↓↓

Tag to je hafo kruté video :D

22. února 2008 v 12:52 | Faith
No prostě BEWEG DEIN ARSCH BILL (Bille pohni zadkem :D)


Kterej LOOK LaFee je lepčí?

17. února 2008 v 19:58 | Faith
Je to něco jako anketa, no ona to vlastně je anketa! Ale de o to, že bych chtěla jenom vědět, co si myslíte o LaFee a o tom, jak mění looky. Takže hlasujte v anketě a kdyžtak písněte do komentů.
Celý článek ↓↓↓

Echo (fota-velké fota)

17. února 2008 v 15:08 | Faith
lovely-lafee.blog.cz
Klik na celý článek ↓↓↓


Echo 2008 fota

16. února 2008 v 16:38 | Faith
Tak mám fota z Echa.
Dole ↓↓↓

Výhra!!!

16. února 2008 v 16:24 | Faith
JO!!! LaFee vyhrála cenu na ECHO 2008. Ze dvou nominací vyhrála jen jednu, ale to nevadí. Vyhrála cenu za národní umělkyni Rocku a Popu. No není to nádhera?

LaFee do ČR

16. února 2008 v 16:22 | Faith

Czech Petition

5fd8e2a1f7c6-1.jpg picture by de_bill_ka
Vím že má LaFee pauzu, ale nic jí nebrání zajed jednou do česka a uspořádat alespoň jeden koncert!Musí nám to vijít, když si budem pomáhat, možná že se i dočkáme! :D

Sessions @ AOL

15. února 2008 v 20:06 | Faith

KONEČNĚ!!!

13. února 2008 v 19:50 | Faith |  Faith Richter
KONEČNĚ se už tase s LaFee začíná něco dít. Ne že by toho bylo extra hafo, ale aspoň něco! Sem upe ráda, hej a normálně já to ani nevěděla, ale ten týpek co byl v Heul Doch se menuje Richter a já sem Richterová xD to mě upe dostalo. A asi udělám nový desing, bo se doma nudím, tak zatím papa.

LaFee si dává pauzu

13. února 2008 v 19:47 | Faith
LaFee udělá pauzu!
Šok! LaFee se poprvé stáhla zpět. V BRAVU prozradí důvod a její nové plány!


Nové singly, nespočetně koncertů a vystoupení - tak vypadal LaFee hvězdný život za uplynulé dva roky. Byl to "Stres, ale i zábava", jak sama sedumnáctka říká. Teď potřebuje zpěvačka pauzu - jednoduše zastavit, začít klidný život a uskutečnit nové sny. BRAVO navštívilo drzou dívku kvůli rozhovoru a chtělo samozřejmě vědět vše o jejích plánech...

BRAVO: LaFee, prozraď nám své plány na tento rok...
LaFee: Nechám všechno jít trošku klidněji. Potřebuji trochu času pro sebe, rodinu a přítele. A potom si chci také udělat tento rok řidičák. Vrátit se trochu zpět s hudbou - ale co určitě nechci, že bych přestala.
BRAVO: Chceš udělat pauzu?
LaFee: Jo! Samozřejmě hudební. Mé třetí CD vyjde nejdříve v roce 2009. Chci si na to nechat čas, pak ho udělat pořádně a překvapit. Žádnou paniku. Nezmizím z obrazovek.
BRAVO: Jak to myslíš?
LaFee: (ksichtí se) Budu si čas užívat. Kouknout se mimo hudbební branži. Mé velké přání je moderování. Mám už nějaké nabídky, ale pokud to nebude domluvené, nebudu nic prozrazovat. Samozřejmě BRAVO se do doví ihned...
BRAVO: Cool! Takže teď budeš televizní hvězda?
LaFee: (směje se) Tak bych tomu neříkala. Ale budu mít radost - budu před kamerou a ne jen jako LaFee při natáčení vidoiklipu!
BRAVO: Máš už zkušenost jako herečka?
LaFee: Mám jednu hlavní roli v "GZSZ". Natom je hlavně cool, že hraju zrovna s Raulem Richterem(tak to je gut, já sem Richterová :D) Je to jen týpek z mého klipu "Heul doch". Už se totálně těším na natáčení.
BRAVO: Také jsem slyšel, že chceš dělat se Stefanem Raabem v "Wok WM"?
LaFee: Dostala jsem nabídku, jestli mam chuť to dělat. Ale ještě jsem neodpověděla. Prostě: nejde mi to tak dobře. Takže buďte zvědaví na jakou lahůdku se LaFee nechá zlákat...(směje se)

Neu LOOK

13. února 2008 v 19:39 | Faith
LaFee: "Můj nový Look!"
Co se to tu děje? Zpěvačka si nechala ostříhat své dlouhé vlasy!Kdo je ta mladá dívka co přišla do fotostudia v Kolíně? Ach, to je LaFee! Skoro nikdo zpěvačku nepoznal. ,,No, jak se vám líbí můj nový účes?" ptá se sedmnáctka a prohrábne si vlasy. Místo dlouhé, vlnící se hřívy, nosí postupně sestříhané kratké vlasy. ,,Cítím se tak příjemně. Ješě když vypadám tak na dvacet pět.", popisuje LaFee. Proč si nechala ostříhat vlasy? Značí nový účes - jako často - nový začátek? Novou kapitolu jejího života? ,,Blbost.", ksichtí se LaFee. ,,Mám jednoduše chuŤ na něco nového. Proto jsem se svým klukem Mattem zašla v Kolíně ke kadeřníkovi a nechala se ostříhat. Všechno šlo zcela rychle a bezbolestně." A jak se t líbí jejímu klukovi, o tři roky staršímu Mattovi? ,,Muži jak známo stojí o dlouhé vlasy, ale myslím, že to shledává okay. Ale moje máma z toho nebyla tolik nadšená." S novým účesem má LaFee úplně jiné pocity ze světa. Působí skutečně o něco starší a sebevědomější jako nikdy předtím.,,Za poslední rok jsem velice dozrála a dospěla." uznává LaFee. ,,Díky mému rozhodnutí odložit moji práci zpěvačky si připadám sama. Mé rozhodnutí musí padnou. Umím se obejít v náročných situacích bez mých rodičů. A že následky si musím nést sama. Ještě to není úplné. Ale mám jasně jak povedu dál svůj život!" Přes to může LaFee v tomto roce něco klidně začít. A může svojí hudební pauzu odvolat (dočtete se v BRAVU). Bude mít jen malá vystoupení, bude například na Echu 2008 15. února v Berlíně.Ale nebude tam presentovat jenom svůj nový look, ale i se poprvé oficialně ukáže se svým klukem Mattem. ,,Jsme spolu rok a já došla k rozhodnutí, že jse ten správný čas, přestat si hrát na schovávanou. Je mi teď úplně jedno co si o naší lásce ostatní myslí. Seru na ně! Chci oficialně ukázat, že jsme spolu a že jsme totálně šťastní." To zní jako by byla láska mezi LaFee a Mattem vytesaná do kamene. Je pravda, že se chystá svatba? ,,Blbost, zcela jistě ne!" směje se LaFee a třese svým novým účesem. ,,Na to jsem ještě noc mladá, nemyslíš? Ale těším se na krátkou fázi, která přede mnou leží. Konečně mám čas na Matta a rodinu. Budu si teĎ užívat každou minutu.Volnost mi v poslední době chyběla."

K fotkám:
* S novým účesem vypadá LaFee opravdu dospělejší. ,,Vypadám teď tak na dvacet pět.
* Nový look pro pauzu: S novým účesem se LaFee konečně vrací do doukromého života.
* Tak známe LaFee: S dlouhými vlnitými vlasy.
* LaFee září! To sluníčkově žluté triko jí přivezl bratr Andreas z Austrálie-

ZDROJ (za zdroj se omlouvám, ale když už o LaFee konečně něco je, tak i se zdrojem ne)

PROMIŇTE MI VŠICHNI

2. února 2008 v 19:19 | Faith |  Faith Richter
Moooc se vám omlouvám, že tu nic nepřidávám, jenomže ono poslední dobou není o LaFee co... Jinak jestli někdo chcete tak můžete jít na můj 2. blog, který ale není vůbec o LaFee, ale je o magii a o mě :'-(